czwartek, 27 sierpnia 2015

Inteligentny DOM!


Witajcie!

Dzisiaj chciałam Wam troszkę opowiedzieć o niezwykle (wg mnie) GENIALNEJ usłudze od Orange "Inteligentny dom"

Poruszę ten temat, ponieważ sama z rodziną często wyjeżdżam i pod naszą nieobecność to moja siostra opiekuje się domem. Więc ostatnio poszukujemy mobilnej metody "domowej ochrony".
Niezwykle proste aplikacje jakie oferuje nam Orange "Inteligentny dom" pozwalają nam kontrolować nasz dorobek życia przez 24h/dobę. Jest naprawdę niesamowicie wiele możliwości jakie oferuje nam Orange dzięki tej usłudze!


Są 3 pakiety ochrony.
#1 ochrona rodziny - dzięki aplikacji w telefonie, tablecie czy laptopie z dostępem do internetu możemy "śledzić" domowników (np. fachowców podczas remontu pod naszą nieobecność).
#2 ochrona przed włamaniem (tym pakietem jestem najbardziej zainteresowana, dlatego powiem Wam o nim więcej) - fajny pakiet, bo dzięki aplikacji nie tylko wiem czy pod moją nieobecność ktoś nie przekracza progu mojego domu, ale też dzięki czujnikom mogę zdalnie sterować wszystkimi urządzeniami w domu. Czyli np. w drodze na wakacje przypomniałam sobie, że nie wyłączyłam żelazka i wtedy przez telefon mogę wyłączyć prąd. A dzięki usłudze dostaje powiadomienie sms-em czy meilem, gdy któryś z czujników wykryje zagrożenie! Powiem Wam, że wprost GENIALNE! 
#3 ochrona domu - pakiet, który poza "ochroną" szybko informuje nas, że mamy w domu "powódź" czy nie daj Boziu pożar i pozwala nam szybciej zareagować na takie zagrożenia w naszym M4. Orange oferuje również fajne urządzenie mierzące zużycie energii, które w prosty sposób pozwoli nam na kontrolowanie domowego budżetu.

Inteligentne rozwiązania mogą nam niezwykle ułatwić życie! I nie trzeba już prosić siostry, brata czy sąsiada o to by przypilnował nam domu. Nie musimy na wakacjach rwać włosów z głowy, czy aby w domu wszystko w porządku. Takie rozwiązania pozwalają nam ZAPOBIEGAĆ nieprzyjemnym sytuacjom.  

Osobiście jestem bardzo na TAK!! :) 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jeszcze więcej o mobilnej ochronie Orange"Inteligentny dom" odsyłam Was prosto na stronę orange.pl.
Pozdrawiam,
asia

4 komentarze:

 1. Hm, ciekawa opcja. Jeszcze o niej nie słyszałam warto się zastanowić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa opcja. Choć sam monitoring i alarm zapewnią nam bezpieczeństwo równe takiemu domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystam z tej opcji już parę miesięcy i czuję się bezpieczny może to tylko podświadomość mi to uczucie aranżuje ale myśle że bardzo dobra oferta. Polecam

  OdpowiedzUsuń
 4. Co raz więcej osób decyduje się na inteligentne systemy w swoich domach i nie ma się czemu dziwić, bo świat idzie do przodu, a to rozwiązanie choć nowatorskie to na pewno jest korzystne.

  OdpowiedzUsuń