sobota, 4 kwietnia 2015

WielkaNoc w moim domu


Witajcie!
Dzisiejszej nocy WielkaNoc.

Z tej okazji na wstępie chciałam Wam życzyć Wesołych Świąt Wielkanocnych! Niech będą pogodne przede wszystkim u Was w domach, przy pełnych gości stołach.

My Święta spędzamy bardzo rodzinnie. Staramy się odwiedzić wszystkich bliskich, zasiadamy przy stole i rozmawiamy, wspominamy, planujemy :)

Bardzo lubię Święta. Każde są wyjątkowe. W tym roku na Wielkanoc najbardziej brakuje nam wiosny za oknem, ale przynajmniej w domu staramy się utrzymać wiosenne nastroje :)

Zgodnie z postem zapowiedź pokażę Wam dziś moje kąty. Nie mieszkamy w luksusowym apartamencie. Nie inwestujemy w to mieszkanie dużych nakładów finansowych, ponieważ stale mamy cichutką nadzieję, że nasz metraż się zwiększy :) Nie mniej jednak, coś tam swoimi siłami staram się zmienić. Pędzel i odrobina farby potrafią zrobić cuda :) Wiele jest "rzeczy" w domu, które chciałabym zmienić natychmiast. Np. płytki w kuchni. Szafki kuchenne już przemalowałam. Pokażę Wam w innym poście before-after mojej kuchni :) No ale jak to mówią "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" :)

Wiosenna, Wielkanocna odsłona naszych kątów.

Zapraszam :)

Pozdrawiam

Asia 

4 komentarze:

 1. Ciepło,klimatycznie i odświętnie :) Pozdrawiam świątecznie jeszcze - M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie ! nie lubię żółtego ale zakochałam się w poduszce :)
  i te czarne są tez mega !

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie u Ciebie . Teraz szersze kadry mogę oglądać! U Ciebie też śliczne dodatki, bardzo przytulnie i tak "ciepło".
  Pozdrawiam Patti

  OdpowiedzUsuń
 4. Było pięknie! :) Jak dla mnie to tylko te pomarańczowe rolety nie pasują do salonu ;)detal ;) ale to pewnie tylko kwestia czasu kiedy coś wymyślisz i tam ;)))

  OdpowiedzUsuń